x
Uygun Fiyat & Hızlı Kargolama Destek Hattı : (216) 201 11 00 Anasayfa İletişim Markalar Siparişlerim
idealpazar.com Hobilerim.net

Porselen Boyası
Edding 4200 Porselen Kalemi 6'lı Set (Standart Renkler)
Edding 4200 Porselen Kalemi 6'lı Set (Standart Renkler) Edding
Yorum Yap 0Yorumları Oku
 
Garanti Bilgisi:2 Yıl
Teslimat Bilgisi:2 Gün
Edding 4200 Porselen Kalemi 6'lı Standart Renkler

Edding 4200 porsel kalemini ister kahve kupaları, ister figürler veya yumurta altlıkları olsun, yeni edding 4200 porselen kalemi le porselen yapılmış tüm nesneleri boyayabilir ve süsleyebilirsiniz – hem de tamamen kişisel zevklerinize göre. Oysa mürekkebi sadece porselen üzerinde değil, emaye ve borcam üzerinde de parlar. Tasarlanan nesneler sürekli sevinç yayarlar, çünkü üzerlerindeki süslemeler, kısa bir kuruma süresinden sonra fırında pişirilir. Ardından sevgiyle süslediğiniz eşyalar bulaşık makinesinde bile yıkanabilir.
edding 4200 porselen kalemi, esnek fırça ucuyla hem geniş hem de çok ince kreasyonlara imkan sağlar. Acemiler bile porselen boyarken çok çabuk muhteşem sonuçlar elde edebilirler, çünkü kremsi boyası akmadan düzenli ve parlak bir renk sonucu verir. Boyalı alanlar kesişecek ise bir sonraki boyayı uygulamadan önce, ilk boyanın kurumasını bekleyin. 
 
Edding 4200 Porselen Kalemi Kullanım talimatları:
Boyamadan önce bulaşık makinesinde yıkayarak ve temizlik maddesi kullanarak, örneğin, parmak izlerini/yağı yok ederek iyice temizleyin.
Boyama sırasında boyanın altında parmak izinin oluşmamasına dikkat edin. Pişirmeden önce boyanın 15 dakika kurumasını bekleyin. Önceden ısıtılmış fırında 160°C sıcaklıkta 25 dakika pişirin ve fırında soğumaya bırakın.
Sadece dekorasyon için kullanın ve bilhassa kesim/yeme ve içme alanlarını boş bırakın, yani boyama yaparken sadece tabak kenarını veya fincanların dış kısmını boyayın.
Normal günlük temizlik yapar gibi ovalamayın. Boyalı nesnenin örneğin bulaşık makinesinde mümkün olduğunca izole kalmasına ve başka nesnelere değmemesine dikkat edin.
Kalemleri kullandıktan sonra yatay olarak muhafaza edin.idealstore


E-bülten Aboneliği Kampanya ve indirimlerden haberdar ol !
© 2016 idealpazar.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.